Pershendet nje anetar me nje kenge

Tue Mar 04, 2008 1:56 am nga M.I.L.I

Une pershendes te gjitheve qe jeni


Komentet: 1

Puthni sa te doni

Sun Mar 02, 2008 10:41 pm nga ERSA

Pershendetje

kjo tem eshte vetem per puthje What a Face


Komentet: 13

Jeni te dashuruar?

Sun Jun 01, 2008 12:39 pm nga Just_Me

Teme shume e thjesht.

Jeni te dashuruar apo jo?

Ne po sa keni luftuar per dashurine tuaj?

I love you I love you

Komentet: 0

Kenge ne forum

Tue Mar 25, 2008 7:18 pm nga perdoruesi

keni deshire qe ne forum te hapet nje teme ku te kete kerkesa per kenge ?
Jepni mendimin tuaj ..........

Komentet: 1

Si ndiheni tani

Sun Mar 02, 2008 11:01 pm nga ERSA

si ndiheni tani Question Question

Komentet: 16

Shprehni ndjenjat e tua momentale me nje ikone

Sun Mar 02, 2008 11:52 pm nga M.I.L.I

Majfton me nje ikon te tregoni momentin tua

I love you

Komentet: 10

CFAR PO BENI ?

Sun Mar 02, 2008 3:29 pm nga xhagaqe

SE SHIKONI QE PO BISEDOJ ME VETEN?
Sad
NUK KAM NJERI KETU No No Crying or Very sad Crying or Very sad

Komentet: 26

jame dhe una me mesin tuaj

Tue Mar 11, 2008 6:12 pm nga KONTI

jame KONTI

jame nji rrugac nga fieri
jame vrases me pages,dhe student

poer cdo sqarim te me tejshem flasim ne forum

respekte ngaKONTI


Komentet: 1

BARSALETA TE TREGOJME PER TE QESHUR

Wed Mar 05, 2008 2:44 pm nga xhagaqe

SHikoni tani te dashur lexues:

Na ishin njeher Italianet,greket, shqiptaret dhe nje cun tjeter.
Ky cuni tjeter ju thote Italianve, italian degjoni ketu e shikoni kete gurin kristal me kete gur do tju shuajm si fis se mereni me prostitute, dalin italianet duke qar. Shkojn greket dhe ky cuni ju thet grekve shiko me kete gurin kristal do tju shuaj si fis se jeni rracista, dalin dhe greket duke …

[ Mė shumė ]

Komentet: 4

July 2018
SunMonTueWedThuFriSat
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Tema Fundit
» Ultra Mobile 3GP Video
Tue Dec 16, 2008 11:02 pm nga perdoruesi

» albanianforum2007
Sat Sep 13, 2008 6:27 pm nga perdoruesi

» avatare-e_ro_skul
Sat Sep 13, 2008 6:22 pm nga perdoruesi

» \skull_art
Sat Sep 13, 2008 6:17 pm nga perdoruesi

» alltollzorg17qj0
Sat Sep 13, 2008 6:16 pm nga perdoruesi

» wallpaper best
Sat Sep 13, 2008 6:14 pm nga perdoruesi

» landscape-wallpapers
Sat Sep 13, 2008 6:09 pm nga perdoruesi

» hq-wallpapers
Sat Sep 13, 2008 6:07 pm nga perdoruesi

» amg_wallpapers
Sat Sep 13, 2008 6:04 pm nga perdoruesi

Social bookmarking
Bookmark and share the address of ALBANIA FORUM on your social bookmarking website
Kėrko
 
 

Display results as :
 


Rechercher Advanced Search

Kush ėshtė nė linjė
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor

Asnjė

[ Shiko krejt Listen ]


Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 12 mė Thu Apr 15, 2010 4:14 am
Statistikat
Forumi ka 15 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri ENGJELL

Anėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 168 artikuj v 38 temat