jepni mendim per faqen

Shko poshtė

default jepni mendim per faqen

Mesazh nga perdoruesi prej Wed Mar 05, 2008 12:01 am

si ju duket faqja jepni mendimet dhe sygjerimet tuaja :

_________________
the boss
avatar
perdoruesi
Antar Vip
Antar Vip

Male
Numri i postimeve : 21
Age : 30
Location : tirana
Registration date : 02/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: jepni mendim per faqen

Mesazh nga vagner prej Wed Mar 05, 2008 12:53 am

fringo fare..... Smile
avatar
vagner
Antar i ri
Antar i ri

Male
Numri i postimeve : 16
Age : 38
Location : Italy
Registration date : 03/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: jepni mendim per faqen

Mesazh nga M.I.L.I prej Wed Mar 05, 2008 1:34 am

eee tashti eshte edhe me mir Laughing
avatar
M.I.L.I
Antar Vip
Antar Vip

Male
Numri i postimeve : 21
Age : 28
Location : Prishtine
Humor : Rruges
Registration date : 02/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://albanian.forum-2007.com/

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: jepni mendim per faqen

Mesazh nga Sponsored content


Sponsored content


Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi