jame dhe una me mesin tuaj

Shko poshtė

default jame dhe una me mesin tuaj

Mesazh nga KONTI prej Tue Mar 11, 2008 6:12 pm

jame KONTI

jame nji rrugac nga fieri
jame vrases me pages,dhe student

poer cdo sqarim te me tejshem flasim ne forum

respekte ngaKONTI
avatar
KONTI
Antar Vip
Antar Vip

Male
Numri i postimeve : 18
Age : 30
Location : FIER-ALBANIA
Job/hobbies : POLITIKA
Humor : --bjeri QENIT se e njofe UNA--
Registration date : 03/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://www.albanian.forum-2007.coma

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

default Re: jame dhe una me mesin tuaj

Mesazh nga xhagaqe prej Sat Mar 15, 2008 12:29 am

avatar
xhagaqe
Antar Vip
Antar Vip

Male
Numri i postimeve : 61
Age : 34
Location : greece
Registration date : 02/03/2008

Shiko profilin e anėtarit http://albanian.forum-2007.com

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi