votoje me gjysma

Shko poshtė

default votoje me gjysma

Mesazh nga perdoruesi prej Mon Jun 23, 2008 10:09 pm

- Nastradin! - e shkundi nje nate gruaja Nastradinin.
- S'te vjen keq qe kam tere naten pa gjume duke tundur djalin qe qan?
Tunde dhe ti njecike, se fundja, djali s'eshte vetem i imi, eshte dhe i
yti.
- Ti tund gjysmen tende - i tha Nastradini - gjysmen time lere te qaje.


_________________
the boss
avatar
perdoruesi
Antar Vip
Antar Vip

Male
Numri i postimeve : 21
Age : 30
Location : tirana
Registration date : 02/03/2008

Shiko profilin e anėtarit

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi